Kurucumuzun Mesajı

VİPKA yapı desing, 1996 yılında, yaptığı işi takip etmeyen özen göstermeyen müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamayan , çalışanlarına önem vermeyen bunun sonucunda sorumluluklarını yerine getiremeyen yapı market ve dekorasyon sektörüne meydan okumak için kuruldu. Ben, çocuklarım ve uzman çalışan kadromuz kalbimizde daha iyisini yapabilme arzusu ile bu değişim hareketinin bir parçası olduk. Ardından, ödedikleri para karşılığında daha iyi bir hizmet almaları gerektiğine inanan, her biri bizler için çok özel ve değerli müşterilerimiz firmamıza iş ve sorumluluk vererek bize sözünü verdiğimiz değişim hareketine başlatabilmemiz için bir şans tanıdılar.

Birbirimize güvenip, omuz omuza vererek çalıştığımızda, doğruluktan ayrılmadığımızda, müşterilerimizi memnun ettiğimizde başarılı olacağımızı kendimize ve başkalarına yüzlerce kez kanıtladık.

Geldiğimiz bu noktada her zaman olduğu gibi bu günde ana ilkemiz her şeyin en iyisini hak eden müşterilerimize koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmet etmek olacaktır.

Burdan çocuklarıma çalışanlarıma vereceğim en önemli mesaj; bilinmelidir ki ülkemiz insanı hak edene, çalışana; emeğiyle üretene, sorumluluklarını yerine getirene, alın teri akıtana, hak ettiği değeri ve yeri en iyi şekilde vermektedir.

Bizler yine bildiğimiz yolda dürüstlükten ve rekabetçilikten ödün vermeden hep daha çok çalışarak yürümeye, sorgulamaya, değiştirmeye devam edeceğiz.

UMUTMAMALIYIZKİ BİZ BİR AİLELEYİZ
BİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE GÜZEL BİR AİLEYİZ.

SAYGILARIMLA
TURHAN ÇAK
Şirket Müdürü

Ankara Çayyolu Ümitköy Sineklik

Ankara Sineklik

TOP